Letní tenisový turnaj 2018 - tabulky

Autor Obec Partutovice. Fotogalerie vytvořena před pěti měsíci.

 

1. semifinále muži (A1:B2)  Aleš Kádě : Dušan Jankovič  2:0 – 14.8. 20:00

2. semifinále muži (B1:A2)  Dalibor Vinklár ml. : Radek Vašina

zápas o 3. místo Dušan Jankovič :

finále    Aleš Kádě :             - 25.8. 16:00

 

1. semifinále ženy (A1:B2)  Pavla Maršálková : Hana Prečová  2:0 (6:3, 6:2)     – 15.8. 20:00

2. semifinále ženy (B1:A2) Markéta Polová : Veronika Cibulková  2:0 (6:3, 7:5)   – 15.8. 18:00

zápas o 3. místo  Hana Prečová : Veronika Cibulková

finále:             - 25.8. 13:00

 

Muži 2018

skupina A

Mik

Pavel

Vašina

Radek

Vondráček

Martin

Lehnert

Zdeněk

Lehnert

Jiří

Kádě

Aleš

Pořadí
Mik Pavel x x
Vašina Radek x

 2:0

6:0,6:2

2:0

6:2,6:1

2:0

0:2

3:6,1:6

2
Vondráček Martin

0:2

0:6,2:6

x

0:2

4:6,3:6

2:0

6:3,7:6

0:2

0:6,1:6

4
Lehnert Zdeněk

0:2

2:6,1:6

2:0

6:4,6:3

x

2:0

6:4,6:1

0:2

1:6,1:6

3
Lehnert Jiří 0:2

0:2

3:6, 6:7

0:2

4:6,1:6

x

0:2

1:6,0:6

5
Kádě Aleš

2:0

6:3,6:1

2:0

6:0,6:1

2:0

6:1,6:1

2:0

6:1,6:0

x 1

 

Muži 2018

skupina B

Jankovič

Dušan

Vinklár

Dalibor

Sohr

Jakub

Peperník

Aleš

Šindler

Jaroslav

pořadí
Jankovič Dušan x

0:2

5:7,4:6

2:0

2:0

6:2,6:2

2:0

6:3,6:3

2
Vinklár Dalibor

2:0

7:5,6:4

x

2:0

6:1, 6:1

2:0

6:1,6:3

2:0

6:4,7:6

1
Sohr Jakub

 

0:2

1:6, 1:6

x

0:2

1:6,2:6

0:2

2:6, 1:6

5
Peperník Aleš

0:2

2:6,2:6

0:2

1:6,3:6

2:0

6:1,6:2

x

0:2

1:6,3:6

4
Šindler Jaroslav

0:2

3:6,3:6

0:2

4:6,6:7

2:0

6:2, 6:1

2:0

6:1,6:3

x 3

 

 

Ženy 2018

skupina A

Maršálková

Pavla

Cibulková

Veronika

Lehnertová

Jana

Voldánová

Jana

Šortnerová

Simona

Šortnerová

Hedvika

pořadí
Maršálková Pavla x

2:0

6:1,6:3

2:0

6:0,6:0

2:0

6:3,6:3

2:0 2:0 1
Cibulková Veronika

0:2

1:6,3:6

x

2:0

6:1, 6:1

2:0

6:4,6:1

2:0

2:0

6:0,6:2

2
Lehnertová Jana

0:2

0:6,0:6

0:2

1:6, 1:6

x

 0:2

0:6,0:6 

0:2

0:6,3:6

0:2 6
Voldánová Jana

0:2

3:6,3:6

0:2

4:6,1:6

2:0

6:0,6:0

x

2:1

6:1,4:6,7:6

2:0

6:3,6:4

3
Šortnerová Simona 0:2 0:2

2:0

6:0,6:3

1:2

1:6,6:4,6:7

x 1:2 5

Šortnerová Hedvika

0:2

0:2

0:6,2:6

2:0

0:2

3:6,4:6

2:1

x

 4

 

Ženy 2018

skupina B

Prečová

Hana

Polová

Markéta

Vinklárová

Dobromila

Šindlerová

Alena

Blahová

Kateřina

Vašinová

Jana

pořadí

Prečová Hana

x

1:2

4:6,7:5,6:7

2:0

6:0,6:0

2:0

6:1,6:2

2:1

6:3,4:6,6:3

2:0

6:1,6:2

2
Polová Markéta

2:1

6:4,5:7,7:6

x

2:0

6:1,6:3

2:0

6:0,6:1

2:0

6:2,6:4

2:0

6:1,6:1

1
Vinklárová Dobromila

0:2

0:6,0:6

0:2

1:6,3:6

x

0:2

1:6,2:6

0:2

2:6,3:6

0:2

0:6,0:6

6
Šindlerová Alena

0:2

1:6,2:6

0:2

0:6,1:6

2:0

6:1,6:2

x

0:2

1:6,0:6

0:2

3:6,2:6

5
Blahová Kateřina

1:2

3:6,6:4,3:6

0:2

2:6,4:6

2:0

6:2,6:3

2:0

6:1,6:0

x

2:0

6:1,6:3

3
Vašinová Jana

0:2

1:6,2:6

0:2

1:6 1:6

2:0

6:0,6:0

2:0

6:3,6:2

0:2

1:6,3:6

x 4

 

 

Čtyřhra 2018

Hercik J.

Hercík M.

Šindler J.

Hanák P.

Vašina R.

Pavelka P.

Vinklár D.

Vinklár D.

Peperník A.

Sedlák Vl.

Polus B.

Cibulka J.

Voldánová J.

Šortnerová S.

Prečová H.

Polová M.

pořadí

Hercik J.

Hercík M.

x

0:2

1:6,2:6

2:0

6:1,6:2

0:2

3:6,5:7

2:0

6:2,6:4

2:1

6:0,5:7,6:4

skr.

2:0

6:1,6:4

3

Šindler J.

Hanák P.

2:0

6:1,6:2

x

2:0

6:2,7:6

2:1

6:4,4:6,6:0

2:0

6:0,6:2

2:0

6:1,6:0

skr.

2:0

6:1,6:0

1

Vašina R.

Pavelka P.

0:2

1:6,2:6

0:2

2:6,6:7

x

0:2

1:6,5:7

1:2

6:0,4:6,2:6

2:0

6:2,6:4

skr.

2:0

6:2,6:1

5

Vinklár D.

Vinklár D.

2:0

6:3,7:5

1:2

4:6,6:4,0:6

2:0

6:1,7:5

x

2:0

6:4,6:4

2:0

6:3,6:3

2:0×xxxx

6:0, 6:1×x

2:0

6:0,6:1

2

Peperník A.

Sedlák Vl.

0:2

2:6,4:6

0:2

0:6,2:6

2:1

0:6,6:4,6:2

0:2

4:6,4:6

x

2:0

6:0,6:4

skr.

2:0

6:1,6:3

4

Polus B.

Cibulka J.

1:2

0:6,7:5,4:6

0:2

1:6,0:6

0:2

2:6,4:6

0:2

3:6,3:6

0:2

0:6,4:6

x skr.

1:2

5:7,6:2,5:7

7

Voldánová J.

Šortnerová S.

skr. skr. skr.

0:2×xxxx

0:6, 1:6×x

skr skr x skr x

Prečová H.

Polová M.

0:2

1:6,4:6

0:2

1:6,0:6

0:2

2:6,1:6

0:2

0:6,1:6

0:2

1:6,3:6

2:1

7:5,2:6,7:5

skr. x 6

 

Děti 2018

Prečová

Šárka

Margarito

Anna

Peperník

Tobiáš

Vašina

Jakub

Lehnert

David

Prečová

Šárka

Margarito

Anna

Peperník

Tobiáš

Vašina

Jakub

Lehnert

David

pořadí
Prečová Šárka x 2:0 2:1 0:2 2:0 x 2:0 1:2 0:2 2:0 2–3
Margarito Anna 0:2 x 0:2 0:2

2:0

0:2 x 1:2 0:2 2:0 4
Peperník Tobiáš 1:2 2:0 x 0:2 2:0 2:1 2:1 x 1:2 2:0 2–3
Vašina Jakub 2:0 2:0 2:0 x 2:0 2:0 2:0 2:1 x 2:0 1
Lehnert David 0:2 0:2 0:2 0:2 x 0:2 0:2 0:2 0:2 x

5

O pořadí na 2. a 3. místě bude rozhodnuto dodatečným zápasem Šárka Prečová : Tobiáš Peperník 

V této fotogalerii není nahrána žádná fotografie.

Zajímavé odkazy:

Policie ÄŚR



Evropská databanka

Slovo Starosty:

Mít snahu pokusit se udělat něco s vědomím i za cenu toho, že se to nemusí podařit,je menší zlo, než nedělat nic a předemodsoudit někoho za to, co ještě neudělal.

Kontakt:

OÚ Partutovice
Partutovice 61
Hranice
753 01

Tel.: 581 625 294
E-mail: ou@partutovice.cz

TOPlist PoÄŤasĂ­ online

Copyright ©2012 obec Partutovice. Všechna práva vyhrazena